SharePoint risinājumu izstrāde

Izmantojot MS SharePoint platformu, iespējams izveidot visdažādākos risinājumus, kuri apmierinās tieši Jūsu biznesa vajadzības un prasības. Mēs piedāvājam izstrādāt un ieviest risinājumus, kuri atvieglos darbu ar:
  • dokumentu apriti;
  • uzņēmuma iekšējiem procesiem.

Uzzināt vairāk
SharePoint Devices

Piekļuve ierastajiem instrumentiem no jebkuras vietas 

Labi zināmu klasisko Office 365 programmu ​jaunākās versijas ļauj saņemt piekļuvi failu jaunākajām versijām no jebkuras vietas. Turklāt nav svarīgi, vai Jums ir pieslēgums internetam un ar kādu ierīci Jūs strādājat – ar personālo datoru, Mac datoru, iPad® vai viedtālruni ar Android. Nepieciešamie dati vienmēr un visur būs Jums pie rokas.​Pilns klasisko Office programmu klāsts 

Daži Office 365 tarifu plāni ļauj uzstādīt ierīcēs lokālo Office programmu jaunākās versijas, kas dod Jums iespēju strādāt ar failiem neatkarīgi no pieslēguma internetam.
 ​​

​Vienkārša pārvaldība

Office 365 programmas vienmēr ir atjauninātas, tām ir ierasts interfeiss un piemīt pārvaldīšanas vienkāršība. Tas viss ļauj Jums veltīt vairāk laika darbam.​​​

Kopīgā darba ērtība

Strādājiet jebkurā vietā, lai arī kur Jūs atrastos, un ar jebkuru ierīci. Dalieties ar failiem. Pievienojieties sanāksmēm. Sekojiet līdzi savas darba grupas darbiem. Microsoft Office vienmēr ir pie rokas, jebkurā vietā un laikā​​​
 ​

Darbs uz vairākām ierīcēm

Daži plāni ļauj uzstādīt Office uz pieciem personālajiem datoriem vai Mac datoriem un pieciem planšetdatoriem (uz iPad® vai ierīcēm ar Windows vai Android). Turklāt, uzstādīšanu var ātri pārnest uz citām ierīcēm.
 ​

Pastāvīga piekļuve programmu jaunākajām versijām

Office 365 jauninājumi tiek uzstādīti automātiski, tāpēc Jūs vienmēr strādājat ar ierasto programmu (tādu kā Word, Excel, PowerPoint un Outlook) jaunāko versiju.
 ​​​

Nepieciešamie faili vienmēr ir Jums līdzi

Jūsu faili tiek automātiski saglabāti internetā, tāpēc Jums vienmēr ir piekļuve dokumentu jaunākajām versijām, iespēja rediģēt tos un dalīties ar tiem, pat esot ceļā.

  • ​​Ir pieejams arī Office 365 Enterprise E4 plāns, kas pēc komponentu sastāva pilnībā dublē Office 365 Enterprise E3 plānu un ļauj palielināt parastās biroju automātiskās telefonu stacijas izmantošanas ērtību vai pilnībā aizvietot to, nodrošinot korporatīvā līmeņa telefona sakarus uz Skype for Business Server 2015 bāzes (šī servera iegāde un izvēršana ir obligāts priekšnoteikums pieteiktā funkcionāla izmantošanai).
  • Visi Office 365 plāni ir savstarpēji saderīgi, tāpēc viena Open līguma ietvaros var iegādāties plānus dažādos komponējumos!
  • Plāni, kuros nav iekļauta klasiska Office versija, ir saderīgi ar Office, Office 2010, Office 2007 jaunāko versiju (ar dažiem funkcionālo iespēju ierobežojumiem), Office 2011 Mac datoriem un Office 2008 Mac datoriem.
  • Pilnu Office versiju (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Lync 2013, OneNote u.c.) var uzstādīt uz 5 planšetdatoriem un 5 viedtālruņiem. Skat. Ierīču un programmu sarakstu…
  • Lai strādātu ar pazīstamajām klientu programmām ar pilnu funkciju klāstu, lietotāji ar abonementu, kurā nav iekļauta Office klasiskā versijaa, var pieslēgt savu biznesa klases elektronisko pastu šādām Outlook versijām: jaunākā Outlook versija, Outlook 2010, Outlook 2007 (ar dažiem funkcionālo iespēju ierobežojumiem), Outlook 2011 Mac datoriem un Outlook 2008 Mac datoriem.

Abonementu, kuri iekļauj Office klasisko versiju (tostarp Outlook), lietotāji  var lejupielādēt jaunāko Outlook versiju Mac datoriem no lapas ​„Mans programmnodrošinājums” Office 365 servisā.— Programma Skype for Business, kas ietilpst plānos Office 365 Business Essentials, Office 365 Business Premium un Office 365 Enterprise E1, neatbalsta koplietošanas telefonu tīkla iespējas, kas ir pieejamas programmas versijā pakešu Office 365 Professional Plus un Office 365 Enterprise E3 sastāvā.​​​​​