SharePoint risinājumu izstrāde

Izmantojot MS SharePoint platformu, iespējams izveidot visdažādākos risinājumus, kuri apmierinās tieši Jūsu biznesa vajadzības un prasības. Mēs piedāvājam izstrādāt un ieviest risinājumus, kuri atvieglos darbu ar:
  • dokumentu apriti;
  • uzņēmuma iekšējiem procesiem.

Uzzināt vairāk
SharePoint Devices
Azure Rights Management

Kas ir Azure tiesību pārvaldība?

Šodien praktiski jebkura organizācija ir pieslēgta internetam, bet tās lietotāji ņem līdzi uz darbu savas personīgās ierīces, saņem piekļuvi korporatīvajiem datiem ceļā uz darbu vai no tā, kā arī dalās ar konfidenciālo informāciju ar saviem darījumu partneriem. Pildot savus ikdienas darbus, lietotāji dalās ar informāciju, izmantojot e-pastu, failu apmaiņas serverus, kā arī mākoņu servisus. Šādos apstākļos tradicionālajiem drošības kontroles līdzekļiem (piemēram, piekļuves pārvaldīšanas saraksti un NTFS atļaujas) un ugunsmūriem piemīt ierobežota efektivitāte gadījumā, kad vēlaties nodrošināt savu korporatīvo datu aizsardzību un vienlaicīgi paļaujaties uz savu lietotāju efektīvu darbu.

Azure tiesību pārvaldības sistēma (Azure Rights Management, Azure RMS), savukārt, var aizsargāt Jūsu uzņēmuma konfidenciālo informāciju jebkuros scenārijos. Failu un e-pasta aizsardzībai sistēmā tiek pielietoti šifrēšanas un apliecināšanas līdzekļi un autorizācijas politikas. Sistēma strādā ar dažādām ierīcēm – telefoniem, planšetdatoriem un personālajiem datoriem. Informācija var būt aizsargāta gan uzņēmumā, gan ārpus tā, jo šī aizsardzība paliek ar datiem pat tad, kad paši dati nokļūst ārpus uzņēmuma. Piemēram, kāds no darbiniekiem nosūta dokumentu pa e-pastu uzņēmumam-partnerim vai saglabā to savā mākoņu diskā. Šāda pastāvīgā aizsardzība, ko sniedz Azure RMS, ne tikai ļauj aizsargāt Jūsu korporatīvos datus, bet var būt arī obligāta pēc likuma, lai nodrošinātu atbilstību prasībām, izpildītu prasības pret dokumentu iesniegšanu vai vienkārši ir ieteicama datu efektīvai pārvaldīšanai.


Turklāt, kas ir ļoti svarīgi, autorizētie lietotāji un servisi (piemēram, meklēšanas un indeksācijas servisi) var turpināt lasīt un pārbaudīt datus, kurus aizsargā Azure RMS sistēma, kas būtu grūti realizējams ar citu informācijas aizsardzības risinājumu palīdzību, kuros tiek izmantota vienādranga šifrēšana. Šādu iespēju dažkārt sauc par „pamatojumu uz datu pamata", un tā ir pamatelements, nodrošinot kontroli pār Jūsu uzņēmuma datiem.

Attēlā zemāk ir parādīts, kā sistēma Azure RMS funkcionē kā tiesību pārvaldības risinājums sistēmai Office 365, kā arī lokālajiem serveriem un servisiem. Tāpat ir redzams, ka tā atbalsta gala lietotāja populārās ierīces, kas strādā ar ОS Windows, Mac OS, iOS, Android un Windows Phone platformām.​